Kā veikt vaksāciju mājas apstākļos?

Siltajai sezonai iestājoties ik viena no mums lielu interesi velta ar skaistumkopšanu un sevis uzlabošanu saistītiem  jautājumiem…sākoties svārciņu,kleitiņu un bikini sezonai daudz aktuālāks kļūst jautājums par zīdaini gludu ādu vairāku nedēļu garumā-kā mājas apstākļos panākt nevainojamu rezultātu,kas saglabātos maksimāli ilgi!?

Katrai no mums, protams, ir savas metodes, pieejas un risinājumi, lai atbrīvotos no tik ļoti kaitinošā liekā apmatojuma, taču, procentuāli lielākā daļa noteikti piekritīs apgalvojumam, ka efektīvāku problēmas risinājumu kā matiņu likvidēšanu ar vaska palīdzību atrast būs sarzežģīti. Un tas arī nav nepieciešams!Šobrīd piedāvājumā ir ļoti plaša vaksācijas līdzekļu un aksesuāru izvēle, kurā ikviens var atrast savai gaumei un finansēm atbilstošāko variantu, turklāt, veicot procedūru mājas apstākļos,ne vien nodrošināt tūlītēju un ilgstošu rezultātu,bet arī taupīt savu naudu un laiku.

Vaksēties mājas apstākļos ir tik vienkārši, ka to spēs jebkurš!

Ir vien daži priekšnosacījumi,kas jāievēro, lai gala rezultāts būtu maksimāli veiksmīgs:

Tavai ādai ir jābūt pilnībā attīrītai un sausai. Tas panākams lietojot speciālo līdzekli pirms vaksācijas vai veicot procedūru pēc dušas.

Paša vaska izvēle ir atkarīga no Tavu matiņu biezuma un daudzuma un zonas, kurā vēlies lieko apmatojumu likvidēt. Izvēloties profesionālos vaksācijas līdzekļus, noteikti saņemsi arī konsultāciju no to pārdevēja. Jebkurš vasks kūst pie +37 grādiem, savukārt, pats kušanas ilgums atkarīgs no tā, kā esi izvēlējusies vasku kausēt-izmantojot tam speciāli paredzēto vaska sildītāju vai ūdens peldi.

Kad vasks ir sasniedzis konsistenci, kas līdzinās iebiezināta piena vai šķidra medus konsistencei, tas ir gatavs uzklāšanai uz ādas. Ir vairāki varianti,kā to izdarīt – vasku var klāt ar speciāli tam paredzētu rullīti (vaska patrona ar rullīti) vai koka lāpstiņu (špāteli).

Vasku vienmēr uzklāj matiņu augšanas virzienā, pārklāj ar speciāli tam paredzētu auduma vai papīra strēmeli, stipri piespiežot un nogludinot ar plaukstas virspusi, un norauj pretēji matiņu augšanas virzienam ar strauju kustību apmēram 45 grādu lenķī pret vaksējamo virsmu, tajā pat laikā ar otru roku nostiepjot un pieturot ādu.

Padusēs un bikini zonā matiņi aug vienlaicīgi vairākos virzienos. Šīm zonām parasti iesaka izmantot cieto vasku, ko iespējams uzklāt pa maziem laukumiņiem un tā noplēšanai nav nepieciešamas auduma vai papīra strēmeles.

Kad āda ir veiksmīgi atbrīvota no liekajiem matiņiem, obligāti ieteicams lietot kādu no līdzekļiem pēc vaksācijas, kas ne tikai noņems vaska pārpalikumus no ādas, bet to nomierinās, pabaros, mitrinās un palīdzēs ātrāk atgūties pēc vaksācijas procesa (palīdzēs ātrāk atbrīvoties no apsārtuma, kas radies pēc vaksācijas).

Ja ir izteikta matiņu ieaugšana kādā konkrētā ķermeņa zonā, pēc vaksācijas ieteicams izvairīties no līdzekļiem, kuru sastāvā ir liels procents eļļas. Ideālā variantā iesaka lietot speciālos līdzekļus pret matiņu ieaugšanu un ik pa laikam attiecīgo zonu noskrubēt.

Pēc vaksācijas vismaz 24 stundas nav ieteicams iet ļoti kastā vannā, saunā, pirtī, solārijā vai ilgstoši uzturēties tiešos saules staros.

Izklausās pavisam vienkārši, vai ne? Tieši tik vienkārši tas arī ir! Turklāt, nodrošina ideāli gludu ādu uz ilgu laiku. Esi skaista un par sevi pārliecināta jebkurā laikā!

Orange Weekends Blog pēc apollo.lv materiāliem

Atstājiet savu komentāru:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s