Sejas krēms, kas dārgāks par zeltu

Japāņu kosmētikas kompānija laidīs klajā sejas krēmu, kas ir dārgāks par zeltu, – 50 gramus produkta varēs iegādāties par 1 050 000 jenu (7381 latu).

Zīmola «Shiseido» jaunais produkts iznāks 21.septembrī par godu kompānijas luksusa kosmētikas līnijas «Cle de Peau Beaute» trīsdesmitajai jubilejai.

Viens grams krēma maksā vairāk nekā 147 latus. Tas tiek uzskatīts par visu laiku dārgāko sejas krēmu.

Pārdošanā nonāks tikai trīs produkta iepakojumi. Krēma trauciņš būs darināta ar rokām no aptuveni 30 kristāla kārtām un trijiem platīna riņķiem, apliecināja kompānija.

Krēma trauciņš radīts sadarbībā ar franču stikla ražotāju «Crystal Saint-Louis», kura darinājumi ir populāri kolekcionāru vidū.

«Shiseido» norādīja, ka interesenti gaidāmo krēmu varēs pasūtīt zīmola galvenajā veikalā Tokijā, sākot no 30.augusta. Ja tiks saņemti vairāk nekā trīs pasūtījumi, nāksies rīkot izlozi.

Zīmols izlaidīs otro ierobežota skaita sejas krēmu kolekciju jubilejas iepakojumā. 50 grami papildus kolekcijas krēma izmaksās 84 000 jenas (589 latus).

«Shiseido» ir Japānas lielākā kosmētikas kompānija, un tās gada peļņa visā pasaulē lēsta ap 638 miljardiem jenu (4,5 miljardiem latu).

Orange Weekends Blog pēc apollo.lv materiāliem

Viena atbilde “Sejas krēms, kas dārgāks par zeltu

Atstājiet savu komentāru:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s