KOLONNA skaistumkopšanas salonos jauna koncepcija

Koncepcijas pamatā ir ideja, ka vienuviet tiek piedāvāti skaistumkopšanas pakalpojumi, profesionāla līmeņa kosmētika un skaistumkopšanas līdzekļi, kā arī vienlaikus tiek nodrošinātas profesionālas individuālas meistaru konsultācijas šo līdzekļu izmantošanā. Tāpat skaistumkopšanas salona dizainā ir būtiskas pārmaiņas, un lielāka vieta atvēlēta tieši profesionālas kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļu klāstam, kas šobrīd ir piedāvājuma ziņā plašākais Latvijā.

„Jaunās koncepcijas būtība – konsultācijas skaistumkopšanas līdzekļu izvēlē sniedz nevis pārdevējs, bet gan profesionālis ar atbilstošu izglītību,” uzsver KOLONNA Beauty Group (SIA Baltic Cosmetic Holding) skaistumkopšanas pakalpojumu departamenta direktore Maija Gauja, papildinot, ka „tādējādi mūsu klients salonā saņems pilnu pakalpojumu klāstu jaunā kvalitātē, sākot no viņam piemērotas kosmētikas ieteikšanas līdz pat tieši konkrētam cilvēkam nepieciešamas un piemērotas procedūras izvēlei.”

M.Gauja atzīmē, ka zīmola KOLONNA 20 gadu pastāvēšanas laikā ir uzkrāta ievērojama pieredze, kas ir neatsverama pašreizējā darbā: „Bez pagātnes nebūtu tagadnes, un savukārt bez tagadnes nebūtu nākotnes. Zīmols ir audzis, attīstījies un šobrīd pārdzimst jaunā kvalitātē. Darbs pie koncepcijas izstrādes notika aptuveni gadu, un salona atklāšana t/c Origo ir tikai pirmais solis plānotajā attīstībā. Nākamie soļi ir pēc iespējas paplašināt salonu tīklu, kas darbojas jaunās koncepcijas ietvaros, kā arī vēl vairāk tuvoties mūsu klientu vajadzībām un strādāt ar konkrētu produktu arī klientam vēlamās procedūras vai pakalpojuma ietvaros.”

Savukārt KOLONNA Beauty Group (SIA Baltic Cosmetic Holding) tirdzniecības un iepirkumu departamenta direktors Rolands Dirvēns informē: „Koncepcija iekļauj arī sortimenta klāsta papildināšanu un vienādošanu. Tas nozīmē – KOLONNA klienti varēs pilnībā rēķināties ar to, ka tirdzniecībā būs pieejams visplašākais profesionālo matu kopšanas līdzekļu klāsts un visaugstākās kvalitātes profesionālie ādas kopšanas līdzekļi ikvienā no mūsu saloniem.”

R.Dirvēns atzīmē arī jaunumu: KOLONNA stratēģiskajiem sadarbības partneriem ir pievienojušies divi jauni partneri – Wella un Maria Galland, kuru produkcija būs pieejama t/c Origo KOLONNA salonā. Tāpat gan jaunajā, gan esošajos salonos pieejami uzņēmuma pārstāvētie zīmoli – pasaules līderi ādas kopšanas jomā Guinot un matu kopšanas jomā L’Oreal, tādējādi nodrošinot plašu izvēli klientiem gan produktu, gan zīmolu ziņā.”

Atstājiet savu komentāru:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s