Kurpju Suicīds

Beyonce - Slavena dziedātāja

Beyonce – Slavena dziedātāja

Papēži kļūst arvien augstāki un augstāki, Ortopēdiem to patīk to saukt par kurpju suicīdu. Kā uzzināja Orange Weekends, pārāk augsti papēži var izraisīt, viss dažādākās slimības, sākot ar hroniskām sāpēm, pēc potītes sastiepšanas. 

Pat apskatoties jaunākās modes tendences, populārākos modes žurnālus un slavenības doto piemēru, kur stils un papēža augstums ir kliedzošs, var maldināties un izvēlēties apavus, kas var kaitēt tavām kājām.

Vai nu papēži ir augsti līdz debesīm, vai arī vidēja izmēra, šis stils ir pazīstams ar to, ka tas rada sāpīgu mezglu papēža aizmugurē. Cietais materiāls nospiež kaulu deformē, dažas sievietes to ir nodēvējuši par “sūknīti”.Spiediens noved pie čūlas, pietūkums, pat sāpes. Ledus un papēžu  spilventiņi var uz kādu brīdi atvieglot sāpes, kā arī protams kvalitatīvāki apavi no dabīgās maigās ādas, toties izstumtais kauls paliek.

Ļoti augsti papēži piespiež kāju stāvoklī, kad tā ir saliekta, liekot uzsvaru uz pēdas. Šajā kritiskajā locītavā, garais metatarsālais kauls uzspiež zirņa formas kaulam, un pirkstu kauliem. Pārāk liels spiediens var radīt iekaisumu kaulos vai pat iekaist nervs, kas apņem to. Tas ir hronisks stress pēdas kaulam, tas var pat novest pie auklas lūzuma.

Pārslēdzoties uz apaviem ar zemākiem papēžiem, tas var palīdzēt jums izvairīties no problēmām ar metatarsālo kaulu. Jo zemāks jūs ejat, jo dabiskāka ir jūsu kājas nostāja. Ortopēdi iesaka izvēloties apavus ar papēžiem,  kas ir ne vairāk, kā 5 cm augsti un pat tādus apavus valkāt nepārspīlējot.

Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 3.0 Unported License ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz portālu Orange Weekend’s

Atstājiet savu komentāru:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s