MODE: ON! Monton 10 gadu jubileja

Orange Weekends

10. septembrī Bibliotēka Nr 1 restorāna Maestro zālē notika modes pasākums MODE: ON!, kas bija veltīts Monton 10. jubilejai, bet kurā visi modes cienītāji varēja vērot arī Ivo Nikkolo, Baltman un Mosaic jaunākās kolekcijas.

 

Modi „ON” režīmā ieslēdza pasākuma vadītājs Egils Melbardis un zīmolus pārstāvošā uzņēmuma „Baltika Latvija” direktore Maruta Ērgle. Pasākumu atklāja dizainera modes zīmola Ivo rudens un ziemas kolekcija, kas izceļas ar eleganci, augstvērtīgiem audumiem un oriģināliem piegriezumiem.

Pēc tam Egīls Mēlbārdis uz īsu sarunu aicināja t/c Alfa direktoru Zigmundu Vīķi un „Rīgas Dinamo” hokejistus Ģirtu Ankipānu un Rodrigo Laviņu, jo visa komanda, dodoties uz svarīgām spēlēm, ārpus ledus laukuma tērpsies tieši Baltman uzvalkos.

 

Pirms Mosaic skates Ugunsgrēka aktieri Zane Daudziņa un Jakovs Rafalsons atklāja savam kolēģim Egilam, kā apģērbs palīdz iejusties dažādās lomās. Zane novēlēja Latvijas sievietēm dažreiz būt tikpat drosmīgām apģērba izvēlē, kāda ir viņas tēlotā Helēna Ugunsgrēkā. Mosaic rudens un ziemas kolekcijas ir domāta sievietēm un vīriešiem, kuri ir praktiski un izvēlas nesamākslotu modi – apģērbu, uz kuru var paļauties, kuru ir viegli kombinēt ar jau esošo garderobi.

Vakara pēdējā daļā viesiem bija iespēja baudīt Monton jubilejai veltīto baleta etīdi „Lāde” Raimonda Martinova horeogrāfijā. Atzīmējot desmito jubileju,modes apģērbu zīmols Monton līdzās regulārajai rudens/ziemas kolekcijai, kas šogad iedvesmojusies no ziemeļblāzmas krāsām un rakstiem, piedāvā ierobežota skaita ekskluzīva dizaina apģērbus – īpašo 10th Anniversary Limited Edition kolekciju. Otrs jubilejas gada jaunums ir Monton e-veikals, kas piedāvā ērtu un drošu iepirkšanos internetā.

Atstājiet savu komentāru:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s