8 moderni toņi – Rudens 2012

Orange Weekends

Amerikāņu kompānija  Pantone par 2012 gada krāsu ir izvēlējusies Tangerine Tango (Mandarīnu tango). Protams viss garderobes apģērbs nevar sastāvēt tikai no šīs satriecošās un pozitīvās nokrāsas. Mums piekrīt arī modes dizaineri, kas izšķaida 2012.gada pelēko rudeni ar košiem apģērbu toņiem.

Nejauciet šo toni ar Mandarīnu tango toni. Šis oranžais tonis ir maigāks, atturīgāks, un lieliski izskatās kopā ar melniem akcentiem. Var sastapt:  Proenza Schouler, Rodarte, Vionnet, kolekcijās.

Modē ir netikai tumši violetie lūpu krāsas toņi, bet arī piesātināti baklažānu toņu apģērbs, kas satriecoši izskatās netikai uz mēles, bet arī ikdienas dzīvē. Var sastapt: Ferragamo, Bottega Veneta, YSL, kolekcijās.

Šis piesātināti zilais tonis kļuva par dizaineru favorītu. Tas patiesi karaliski izskatās kontrastā ae  melno toni. Var sastapt: Stella McCartney, Chanel, Prabal Gurung, kolekcijās.

Mēs jau iemīlējām šo toni kopš pavasara-vasaras sezonas un tas paliek ar mums līdz pat rudenim. Persiku tonis rudenī ir daudz interesantāks nekā gaiši rozā tonis un daudz atturīgās nekā spilgti rozā. Tagad tonis ir daudz naturālāks. Var sastapt:  Chloe, Carven, Rachel Comey, kolekcijās.

Šis tonis satriecoši izskatās uz bagātām tekstūrām, tādām kā samta, satīns un zīds. Tāds sajaukums izskatīsies vienkārši fascinējoši vakara garderobē. Var sastapt:  Sonia Rykiel, Balmain, Oscar de la Renta, kolekcijās.

Sinepju tonis nomainīja iepriekšējās sezonas toksiski-dzelteno toni. Jaunais tonis izskatās lieliski, gan printos, gan pamat tonī, gan kontrastā ar vairākiem toņiem. Var sastapt:  Aquilano Rimondi, DVF, Oscar de la Renta, kolekcijās.

Dziļais sarkanais tonis noteikti iederās rudenī, tai skaitā vakara tērpos, piem. biezie mēteļi un siltie tvīda kostīmi. Var sastapt:  Thakoon, Rodarte, Rag & Bone, kolekcijās.

Tas piedos rudenim jaunu elpu, piešķirot svaigumu tērpam. Droši var izmantot gan ikdienas dzīvē, gan darbā, gan vakara tērpos. Var sastapt:  Missoni, Oscar de la Renta, Lanvin, kolekcijās.

Atstājiet savu komentāru:

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s